Współpraca

Zapraszam do współpracy na gruncie zawodowym.
Oferuję własny, zróżnicowany styl i charakterystyczną kreskę
(chociaż w razie straszliwej potrzeby może być również nieco mniej charakterystyczna ;)), rozległe pokłady poczucia humoru i nieograniczoną wyobraźnię.
Z góry ostrzegam, że ta ostatnia bywa dość mocno nieprzewidywalna.

Styl rysowania proponuję w zależności od potrzeb – od zupełnie kreskówkowego i na wesoło do digital paintingu z dużą dozą realizmu.
Najczęściej bawię się grafiką rastrową, ale wektorom także daję radę.
Na moich ilustracjach kot wygląda jak kot, a żaba jak żaba. Smok jak smok, a rycerz jak podnóżek dla smoka.
W każdym razie na pewno da się rozpoznać co właśnie narysowałam, co przy aktualnych trendach w ilustracji nie zawsze jest rzeczą całkowicie pewną ;).

Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że dzieci doceniają obrazki, przy których nie muszą zastanawiać się „co autor miał na myśli” 😉 a i rodzicom taki styl rysowania jakoś szczególnie nie przeszkadza.
Nawet jeśli moje ilustracje narysowane są zupełnie na wesoło, do pracy podchodzę całkowicie poważnie.
Deadline’y nie są mi straszne – nie przeciągam terminów, nie wpadam w panikę, nie chowam się pod biurko.
Szczerze i uczciwie określam ILE czasu zajmie praca i TYLE czasu zajmie praca. No, chyba że akurat meteoryt trafi w Ziemię… 😉

Wygrywam w potyczkach z Photoshopem, Illustratorem, Gimpem, MyPaintem, ArtRagem oraz z kilkoma z mniej znanych ich kolegów, za broń mając dzielnego i cierpliwego Intuosa.
Pracuję zdalnie i taką formę współpracy preferuję, co przy ilustracjach nie jest niczym strasznym – zapewniam solidny kontakt (e-mail, komunikatory, telefon) oraz rzetelne i terminowe wykonanie.

Skontaktuj się ze mną – napisz e-maila.

Grafika, ilustracje, rzeźba.